שיפוץ בתים

מעוניינים לחדש את הדירה שלכם? קניתם דירה ישנה ואתם מעוניינים להעניק לה מתיחת פנים רצינית שתתאים לטעם האישי שלכם? אשמח ללוות אתכם בתהליך השיפוץ עד שתכנסו לבית שהוא לגמרי- אתם.

כאשר אנחנו מדברים על שיפוץ הבית, אנחנו מדברים על שינוי משמעותי ומקיף של הבית או הדירה. שינוי זה בא לידי ביטוי בתכנון אדריכלי מחדש של חלוקת החלל וניצול חכם של השטח. (גם בדירות קבלן)

כשאני מדברת על ניצול טוב יותר של המרחב, זה יכול אולי להישמע זניח, אבל ניצול נכון יותר של המרחב יכול לאפשר לכם להמשיך לגור בבית שאתם אוהבים גם שהצרכים שלכם משתנים.

אני יודעת להגדיל בתים במסגרת הקיים, לאחר בדיקת היתכנות מקיפה, ניתן להוסיף למשל  חדר חמישי בדירת ארבעה חדרים, ובכך להמשיך להתגורר בבית שלכם עם יותר חדרים, בשכונה שלכם, באזור שאתם אוהבים בנוחות האפשרית ביותר, למשך שנים.

במסגרת התהליך, אלווה אתכם יד ביד אל עבר בית החלומות המחודש שלכם. כמו בכל תהליך עיצובי אחר, נתחיל בפגישת היכרות בה נסתכל על תכנית הדירה ונבין מה הצרכים והרצונות שלכם ואיך השינוי שנעשה בדירה ישרת אתכם ואת חי היומיום שלכם בצורה הטובה ביותר.

לאחר שנשכלל יחד את התקציב, הרצונות, החלומות והמגבלות , אצור עבורכם מספר חלופות לתכנון, עיצוב וארגון מחדש של החלל, ואתם תבחרו מה האפשרות הטובה ביותר בעיניכם.

מהתכנית שנבחרה יופקו תכניות הריסה ובינוי, חשמל, אינסטלציה, גבס, נגרות, תאורה, ריצוף, פריסת חדרי רחצה וכו’.תכניות אלו מועברות לקבלן המבצע ולבעלי המקצוע בפרויקט.

בפרויקט מלא של תכנון ועיצוב פנים, אשמח להציע לכם גם ליווי לבחירות חומרים וריהוט וביקורים באתר בזמן השיפוץ , זאת על מנת לוודא שהעבודות מתבצעות בהתאם לתכניות העבודה וללוחות הזמנים שנקבעו מראש, ולפתור בעיות בלתי צפויות בשטח אם וכאשר הן צצות.

תמונות של הפרויקט: 

לקוחות משתפים… 

צרו איתי קשר