ליווי דיירים ברכישת דירה חדשה מקבלן

קניתם דירה מקבלן "על הנייר"? מזל טוב, עשיתם את הצעד הראשון: חתמתם עם חוזה, שילמתם כסף ועכשיו מתחיל החלק שבאמת מעניין – איך תיראה הדירה? באיזה צבע יהיו הקירות? האם יהיה פרקט על הרצפה בכל הבית או רק בחדרי שינה? המטבח עם אי? ומה עם הרהיטים? חדשים או דווקא אלה מהבית הישן יתאימו? ומה עם שידת הווינטג' שקיבלתם מהדודה הרחוקה? ומה יהיה עם המרפסת?
בשורה התחתונה, ההרפתקה שלכם רק מתחילה! אז אחרי שההתלהבות הראשונית מהרכישה תעבור, השאלות האלה יציפו אתכם ובצדק. כי ההבדל בין השרטוט של הדירה שראיתם על הדף במשרד המכירות רחוק שנות אור ממראה הדירה העתידית שלכם, או, אם נקפיד לקרוא לדברים בשמם, "בית החלומות".

תוך זמן קצר אחרי הרכישה בטח תקבלו מהקבלן רשימה ארוכה מאד של ספקים – ספק למרצפות, ספק לפרקט, ספק למטבח, ספק לאינסטלציה…. רוב הסיכויים בשלב הזה כבר נכנסתם לסחרור ולבלבול.

אחד השירותים שאני מספקת בתור מעצבת פנים הוא ליווי דיירים במקרים כאלה בדיוק – ברכישת הדירה מהקבלן על הנייר. הליווי מתחיל מיד לאחר הרכישה וככה זה עובד, צעד אחרי צעד:
מפגש היכרות – למפגש זה מטרה ברורה מאד: לאפשר לי להבין את הצרכים, את הדרישות ואת האילוצים שלכם. אגב, תקציב מוגבל זה לא אילוץ, כי מגבלה מעוררת יצירתיות, לפחות אצלי. אשמח לשמוע מכם איך אתם רואים את הדירה כשתיכנסו אליה, ממש עד הפרטים הקטנים ביותר, עד גובה השקע לטלפון נייד או מנורת לילה בחדר שינה.
אני אצור עבורכם תוכנית חלוקת החלל מחדש תואמת לפרוגרמה שאתם תביאו מהקבלן כך שתוכלו להגיש את השינויים והתוכניות החדשות לקבלן.
חשוב שתדעו: במידה ומדובר בדירה שנרכשה מקבלן במחיר למשתכן לדוגמא, כל ההתייחסות לתכנון ועיצוב הפנים מתייחס כאל שיפוץ דירה ולא כמו בדירה חדשה מקבלן שנרכשה על הנייר בה עוד ניתן בשלב מוקדם לבצע שינוי בתוכנית.
על סמך המידע שאקבל, אבנה הדמיה תלת ממדית של הדירה – תוכלו לראות איך פתאום הפרויקט שלנו קורם עור וגידים ומתחיל להתממש. איזה קסם, נכון?
בהמשך צפויים לנו כמה וכמה מפגשים – סיור ספקים, בחירת רהיטים ואביזרים שונים – ידיות לדלת והדלתות עצמן, ארונות, מיטות, וכל דבר אחר. דווקא כאן, ייתכן ואוכל לחסוך לכם קצת זמן ולהיות נציגה שלכם שמצמצמת את מגוון האפשרויות הרחב למספר מצומצם וכך מקלה על הבחירה.
אגב, אם אתם מתלבטים, זה בסדר גמור. כשנגיע לשלב בחירת הספקים, אפשר בהחלט לבדוק כמה וכמה שילובים אפשריים ובסופו של דבר להחליט על המתאים לכם ביותר. רוצים רהיטים חדשים? אין בעיה. דווקא מעדיפים למצוא מקום לכמה מהפריטים מהדירה הישנה? אין בעיה.
גם אחרי מסירת המפתח אני איתכם, עד הטאץ' האחרון – הלבשת בית, אקססוריז וכל הדברים האלה שמוסיפים את המגע האישי. בשלב זה בדרך כל תציף אתכם התחושה שהנה, הגעתם הביתה.
**
חשוב לציין שבמסגרת רכישת דירה מהקבלן ייתכנו עלויות נוספות לספקים או לקבלן עצמו, בהתאם לבחירות שעשיתם ובשלב הרכישה של הדירה. את הפרטים האלה כדאי לבדוק בחוזה הרכישה ומול הקבלן.

תמונות של הפרויקט: 

לקוחות משתפים… 

צרו איתי קשר