ההורים שלי היו מכורים לשיפוצים. כן, יש אנשים שהתחביב שלהם לרכב על אופניים או לראות סדרות, אבל אצל ההורים שלי התחביב היה לשפץ את הבית. שוב ושוב, פעם אחרי פעם, כשהם היו רוצים לשנות אווירה או לחדש משהו הם לא הסתפקו בלתלות וילון או לקנות ספה חדשה. הם שיפצו.

אחד הזיכרונות הראשונים שלי – אני זוחלת על רצפת בטון. ילדה קטנה וסקרנית שמגלה את העולם ואיתו גם את המרקמים החדשים – הבטון הקר, הפרקט החמים והדבשי והצבע – חוץ מזה שהוא יפה כל כך, יש לו גם ריח מדהים.

כנראה, בגלל זה פשוט לא הייתה לי ברירה והפכתי למעצבת פנים. נעים מאד, אני שני סטביק, בעלת סטודיו נישה לתכנון, עיצוב פנים והום סטייג'ינג. 15 שנות עבודה בתחום, ליווי של מאות לקוחות בדרכם אל בית החלומות, חלל תצוגה מרהיב בעסק שלהם או משרד שמהרגע הראשון עוזר לך להבין ולהרגיש לאן הגעת. וכל אלה מסתכמים ליותר מ-45,000 מ"ר של פרויקטים שונים, המספר שבטח ממשיך לצמוח גם ברגעים האלה שאתם קוראים את הטקסט הזה.

הרמוניה 

מילה מתנגנת זו עוברת כחוט השני דרך כל תפיסת העיצוב שלי – עוטפת, מקשרת ויוצרת חיבור עדין בין מינימליזם לבין אווירה עשירה וחמה, אינטימיות ואלגנטיות. בעיני, הרמוניה נוצרת ברגע שלא מפחדים לחבר בין הניגודים: בין סנטימנטלי למתחלף, בין פרקטי לרוחני, בין גולמי למהוקצע. כי אם נחשוב רגע עיצוב בית זה בדיוק כמו טבע אנושי – מורכב משכבות ורבדים. כאן זה חיבור מפתיע ושם זה עיגול פינות, ובסופו של דבר הכל מתחבר יחד לאחד שלם, שכמובן גדול מסך חלקיו.

ייחודיות

הליווי שלי לא מסתכם בסידור חפצים בחלל או זריקת כתמי צבע על הקירות. לפני שמתחילים לתכנן, אני חייבת להקשיב לכם. ההקשבה מאפשרת לי להכיר אתכם לעומק, להתחבר ולהתחיל לשדר על אותו גל – זו הדרך היחידה בעיני, זו בדיוק הסיבה שאנחנו נפגשים קודם כל כדי לדבר. מבחינתי כל לקוח הוא עולם ומלואו ואני זכיתי ביכולת נדירה – לשלב דיוק עם פתיחות מחשבתית. יחד עם ההקשבה זה עוזר לי ליצור עבורכם בצורה נטולת פשרות ולייצר בסופו של דבר תוצאה אישית וייחודית.

רגש

בכל שנות עבודתי בתחום אני מתרגשת. מההזדמנויות ללוות לקוחות בתהליך העוצמתי של השינוי ושיפור איכות ונוחות חייהם. אני מרגישה זכות גדולה לראות אותם צועדים יחד איתי מתוכנית העבודה על הנייר ועד ה-"וואו" שנפלט להם כשהם רואים סוף סוף את החלום שלהם קם לתחייה. בשבילי זה פיתוח קונספט וירידה לפרטי פרטים ובשבילכם זה בית. והטרנספורמציה הזו מפתיעה גם אותי בכל פעם מחדש. 

אז מה, אתם בונים בית חדש? עושים שדרוג ושיפוץ מאסיבי לנכס קיים? חולמים על חלל מסחרי גדול, הלב הפועם של העסק שלכם? ואולי אתם דווקא מתכננים למכור את הדירה הקודמת שלכם והייתם רוצים לעשות לה מתיחת פנים קטנה אך מרשימה כדי שההצעה שלכם תבלוט בתנאי שוק הנדל"ן המאתגרים? בואו נדבר.

תעודות והסמכות מקצועיות

  • בוגרת סטודיו 6B במסלול לעיצוב פנים
  • בוגרת קורס הום-סטייג'ינג ובעלת תעודת הסמכה מהארגון הבינלאומי IAHSP.

צרו איתי קשר